Skip to content

Bemutatkozás

A debrecreni Szent Miklós Görögkatolikus Roma Szakkollégium egyedülálló támogatást kínál azoknak a roma, hátrányos helyzetű fiataloknak, akik Debrecenben tanulnak egyetemen: ösztöndíjjal, mentori támogatással, kollégiumi lakhatással, hasznos képzésekkel és tartalmas közösségi élettel segíti a hallgatók mindennapjait.

Küldetésünk, hogy hallgatóinkat szakmailag, emberileg és lelkileg is támogassuk egyetemi éveik során, segítsük őket a diplomaszerzésben és a bennük rejlő tehetség kibontakozásában, miközben erősítjük pozitív roma identitásukat, társadalmi felelősségvállalásukat és közösségi elköteleződésüket. Hiszünk abban, hogy a tudás, a hit és az összetartozás együtt képes valódi lehetőségeket teremteni.

Roma egyetemista vagy Debrecenben?
Fejlesztenéd magad?
Vagy csak Jól jönne egy kis támogatás?

Akkor itt a helyed a
Szent Miklós Roma Szakkollégiumban!

Roma középiskolás vagy? Nemsokára érettségizel?
Gondolkodsz a tobábbtanuláson?

Akkor csatlakozz a
KÖME Középiskolai Mentorprogramunkba!


eseményeink a közelmúltból: